Hakkımızda

Hukuk Büromuz, Av. Hakan Güler tarafından 12.12.1991 tarihinde kurulmuş olup, yetenekli ve uzman kadrosu ile medya Hukuku, gayrimenkul hukuku,  aile Hukuku, borçlar hukuku, icra-iflas hukuku ve ticaret hukuku başta olmak üzere hukukun her alanında (kumu hukuku-özel hukuk) faaliyet göstermektedir. Büromuzun amacı, kurumsal bazda iş çevrelerine ve bireysel olarak müvekkillerine anlaşılır olarak yüksek kalitede hukuk hizmeti vermektir.

Hukuk Ofisimiz, hayatın bütün alanlarına ilişkin hukuki konularda ve hukuki uyuşmazlıklarda profesyonelce çözümler üretmektedir. Ofisimiz, müvekkillerine tüm bakış açılarını kapsayacak çözüm ve önerileriyle hukuki konularda hizmet vermektedir.

Danışmanlık hizmeti: “Koruyucu hukuk” anlayışı içinde proaktif bir tavırla sorunlar henüz ortaya çıkmadan, adliyeye intikal etmeden müvekkil firmaları önceden uyaran ve yönlendiren hukuk hizmetidir. Danışmalık hizmeti ile birlikte çalıştığımız şahıs ve kurumlara daha az maliyetle daha hızlı bir hukuk hizmeti sunulmaktadır. Böylece müvekkil olan kişi ve firmaların hukuki sorunlarla boğuşmak yerine, kendi asli iş alanlarıyla ilgilenmeleri sağlanmaktadır.

Avukatlık hizmeti: İhtilafların mahkemeye intikalini engellemek her zaman mümkün değildir.Bu durumda, başta adli, ticari, mali, idari ve icrai olmak üzere her türlü hukuki ihtilafların takibi ve davaların yürütülmesi zorunlu olur. Dava yolu ile çözümlenmesini istediğiniz bir uyuşmazlıkta, dava sonucunda ne elde edebileceğinizi ve davanın açılıp açılmama risklerini önceden tespit edebiliriz. Dava sırasında atılacak bütün adımları avukatınız sizinle karara bağlamakta ve gereken stratejiyi belirleyip size önermektedir.

Bu web sitesi vasıtasıyla avukatlık ve danışmanlık büromuzla irtibat kurabilirsiniz. Hukuki yazılarımızı okuyarak hukuki konularda bilgi edinebilir, istediğiniz konuda uzman kadromuzdan daha kapsamlı bilgi almak için  büromuzu arayabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kesinlikle avukat – müvekkil ilişkisi oluşturulmasına yönelik bir çağrı değildir ve böyle bir çağrı olarak dikkate alınmamalıdır. Bu sitede paylaşılan yazılar ve bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Barolar Birliği’nin düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık ve hukuki yardım teşkil etmez.

Avukatlık Hizmetlerimizin kapsamı ve çalışma koşullarımız hakkında bilgi almayı istemeniz halinde, iletişim bölümünde yeralan iletişim formunu doldurarak veya telefon ile arayarak irtibat kurabilirsiniz. Bu web sitesi, Avukatlık Mesleği Etiğine, Meslek İlke ve Kurallarına uymayı kutsal bir ödev saymaktadır.

Saygılarımla

Av. Hakan GÜLER